2012 yılından beri endüstriyel tesis, enerji santrali, fabrika, konut, villa, yurt, alışveriş merkezi, hastane, otel, mağaza gibi yapıların ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, mekanik tesisatlarının projelendirme ve uygulamaları konularında hizmet veren bir firmayız.

Akterm mekanik olarak zorluk derecesi yüksek ve tasarım eksiği bulunan projeleri bile öngörülen teslim tarihinden önce teslim eden tecrübeli mühendis, tekniker ve usta kadrosuna sahibiz

Sektöre Yeni Ufuklar Çiziyoruz

Kurumsal
Vizyonumuz
Misyonumuz

Ülkemize sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden güç alarak sektöründe tercihlerinin başında yer edilen firma olabilmek. Hizmet kalite ve kapasitesini her geçen gün arttırmayı hedef olarak nitelendirmek. Müteşebbis, yönetici, çalışanlar, müşteriler ve sosyal paydaşlarıyla bütünleşmiş bir şekilde tümleşik kimlik oluşturarak yaşamak ve yaşatmak

“Mekanik sektöründe öncü rolü üstlenerek yeni ufuklar çizmektir” Bu misyonu gerçekleştirebilmek için hedeflerimiz: Karlılık, verimlilik ve etkinlik esasları çerçevesinde dünya ile rekabet edebilecek (hizmet, ürün kalitesi) ve standardizasyonuna ulaşmak, etkin ve verimli kaynak yönetimi için sürekli iyileştirme faaliyetlerini sürdürmek, ülke içinde ve dışında üretim alt yapısıyla uyumlu pazarlama stratejisi ve politikaları tespit etmek ve uygulamaktır.

Değerlerimiz
Değerlerimiz

Kalite

Öngörülebilir tüm durumları düşünerek, fenni standart ve kaidelere bağlı uygulanabilir tasarımlar oluşturuyor ve uygulama anında proje kaynaklı eksiklikler olsa bile gerekirse ilgili tasarımı yeniden yaparak sürekli kontrol halinde kaliteli malzeme ve işçilik kullanarak projeleri hayata geçiriyoruz.

Zamanında Teslim

Zamanın en önemli kaynak olduğunun bilincinde olan yönetim kadromuzun liderliğinde, kalite ve projeden ödün vermeden lojistik ve kaynak yönetimini doğru planlayarak işlerimizi zamanından önce teslim ediyoruz.

Profesyonel Ekip

Konusunda eğitimli, kendini sürekli güncelleyen, profesyonel, tecrübeli, ahlaklı, kolektif çalışmanın bireyin önünde olduğunun farkında olan mühendis, tekniker ve usta kadromuzla her türlü mühendislik problemine çözüm getiriyoruz

Güvenilir Hizmet

Müşterilerimize ve tedarikçilerimize verdiğimiz sözleri tutuyor ve işin her safasında kaliteden ödün vermeden kontrolü sağlıyoruz.