Hizmetlerimiz

Akterm Mekanik olarak hizmette müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. Akterm Mekanik taahhüt işlerinde planlı zaman çizelgesinde işleri zamanında kaliteden ödün vermeden teslim ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımıştır.

Firma olarak projelendirme ve tahaahütünü yaptığımız endüstriyel tesisat alanlarından bazıları; bileşik ısı ve güç sistemleri, kojenerasyon, trijenerasyon, buhar sistemleri, Kızgın su sistemleri, Kızgın yağ sistemleri, Çelik baca sistemleri, Basınçlı hava sistemleri, organik rankie çevrimi sistemleri, rankie çevrim sistemleri, atık ısı dönüşüm sistemleri, toz toplama sistemleridir.

Konfor tesisatı alanında Akterm Mekanik olarak müşterilerimizin konfor şartlarını verimli tesisat çözümlerimizle oluşturmaktayız. Konfor tesisatı alanında proje ve taahütünü yaptığımız hizmet alanlarımızdan bazıları; sıhhi tesisat, ısıtma tesisatı,klima ve iklimlendirme tesisatı, yangından korunma tesisatı, havalandırma tesisatıdır.

Endüstriyel Tesisatlar

Endüstriyel Tesisatlar

Konfor Tesisatları

Konfor Tesisatı
Akterm Mekanik

Akterm Mekanik olarak işimizde esas aldığımız değerler; etik ilkelere ve mevzuata uyum, bağlılık, sürdürülebilirlik, özgüven ve azimdir.