Hakkımızda

   AKTERM Mekanik Proje Taahhüt İnşaat ve Sanayi Ticaret Ltd. Şti.  
Başta Enerji Üretim Tesisleri Olmak Üzere Endüstriyel Tesisler, Fabrikalar, Alışveriş Merkezleri, Yüksek yapılı binalar, Oteller, Hastaneler, İş Merkezleri, Havaalanları, Metro İstasyonları gibi özel ve spesifik bir çok alanda  Mekanik Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, İklimlendirme, Yangın Söndürme, Sıhhı Tesisat, Klima, Biyogaz ve Doğalgaz konularında faaliyet gösteren Proje, Teklif, Uygulama, Mühendislik ve Taahhüt firmasıdır.

   AKTERM Mekanik, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı tüm uygulama ve taahhütlerinde kalite ve garanti güvencesini verebilen ve kesin teslim sonrası gerekli bakım ve teknik servis hizmetini kesintisiz ve sürekli sunarak satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutan müşteri odaklı firmadır.

   AKTERM Mekanikproje gurubu olarak geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de, en basitinden en karmaşık projelerdeki tesisat sorunlarına bulunduğumuz çağın ötesinde mimarlık ve mühendislik hizmetleri sunarak “ MİMARLIK ve MÜHENDİSLİK DÜNYASINA” kalıcı çözümler vermeye devam edecektir.

   AKTERM Mekanik Ana ilke olarak önce mühendislik, kalite, verimlilik, güvenirlilik, çağdaş bilgi ve teknolojiyi esas alarak yoluna devam edecektir.
Soğanlık Yeni Mah. Fuat Paşa Sk. No: 12: İST İSTANBUL Plaza K:7 D:15 T:0216 417 30 53 F:0216 549 30 53 M: info@aktermmekanik.com.tr | Tüm Hakları Akterm Mekanik Proje Taahhüt İnşaat ' a Aittir... | Designed by Marka C.A face twit en tr