Otomatik Kontrol Sistemleri > Kaskad Sistemleri

Doğalgaz ile merkezi ısınmada Kaskad Sistemi

Yoğuşmalı kazanlar malzemelerinin özelliği dolayısıyla büyük kapasitelerde pahalı olmaktadır.Burada ekonomik çözüm,tek büyük cihaz yerine birden fazla sayıdaki duvar tipi cihazın paralel çalıştırılmasıdır.Kaskad sistem adı verilen bu uygulamada cihazların oransal kontrollü (modülasyonlu) olmaları istenir.

Kaskat Baca Sistemleri

Kaskat cihaz sistemleri, son zamanlarda Türkiye'de hızla artan bir kullanım yaygınlığına sahiptir. Aynı mahali ısıtmada kademeli enerji kullanımını daha verimli sağlamak için birden fazla cihazın kullanıldığı bu sistemlerde, baca hesabı çok karmaşık ve detaylı bir teknolojik bilgiye dayanır.

 


Yer gereksinimini azaltan modern ve kolaylık sağlayan baca tasarımı ile hem kolay kurulum hem de kolay işletme imkanı sunan Buderus yoğuşmalı kazanlar, yer seçiminde esneklik aynı zamanda montajda zaman tasarrufu sağlıyor.
Soğanlık Yeni Mah. Fuat Paşa Sk. No: 12: İST İSTANBUL Plaza K:7 D:15 T:0216 417 30 53 F:0216 549 30 53 M: info@aktermmekanik.com.tr | Tüm Hakları Akterm Mekanik Proje Taahhüt İnşaat ' a Aittir... | Designed by Marka C.A face twit en tr